Cardmaking,  Ślub

Wyzwanie „Maj w szarościach”

Hej Kochani!

Chciałabym pokazać Wam pracę, którą wykonałam w ramach wyzwania „Maj w szarościach” u @Artemisja Eunika Jedynak 🙂 Przedstawię krok po kroku jej powstawanie 🙂

Pracę zaczynam od bazy, wykorzystałam tutaj szary papier @Mix Match z kolekcji Victorian Secrets. Osobiście najbardziej lubię papier o gramaturze 250, dobrze się go zagina i jest stabilny 🙂 Kartkę o wymiarach 12 x 12 cali biguję i następnie odpowiednio przycinam, aby powstały boki boxa.

Ścianki gotowe, a więc czas na wieczko. Posłużyłam się papierem od @Mintay Papers z prześlicznej kolekcji Marry Me.

Przychodzi czas na środek. Lubię, gdy część wewnętrzna Exploding boxa jest spójna z częścią zewnętrzną, dlatego zawsze wykorzystuję ten sam zestaw papierów, a inne dodatki dobieram w podobnej kolorystyce.

Centralną część zajmuje trójwarstwowy torcik, wykonany również z papierów kolekcji Marry Me. Ozdobiłam go jasną koronką, a na samej górze umieściłam malutki kwiatek z foamiranu.

Jednym z zasad wyzwania było użycie koloru szarego, który miał zajmować około 50% całej pracy. Postanowiłam, iż życzenia wydrukuję na tym samym papierze, z którego są zrobione ścianki boxa, podobnie jak dekoracyjne małe kopertki na pieniążki. Kolor szary połączyłam z delikatnym różem i bielą, myślę, że ten zestaw zawsze dobrze razem wygląda 🙂

Dekoracja wieczka zajęła mi najwięcej czasu 🙂 Dzięki temu, iż środek pozostał dość minimalistyczny (ale jednocześnie elegancki), mogłam poszaleć z częścią zewnętrzną 🙂 Wykorzystałam tekturkę od Wycinanki, białe i różowe kwiaty z foamiranu, szaro-srebrną organzę, listki w kilku odcieniach szarości oraz białą i szarą wstążeczkę.

Nie zapominamy o detalach, robią robotę! 🙂 Ja uwielbiam wykorzystywać perełki w różnych kolorach 🙂

A tak prezentuje się efekt końcowy :

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *