Cardmaking,  Chrzest Święty,  DIY

Cała na biało…

Chciało by się rzec: „I wtedy wchodzi ona…cała na biało…” 🙂 Mam dziś dla Was białą, zimową kartkę z okazji Chrztu Świętego. Z jednej strony sprawia wrażenie bardzo bogatej, ale jednocześnie jest też delikatna dzięki dominacji koloru białego. Praca bierze udział w wyzwaniu na blogu Paper Card: https://sklep-papercard.blogspot.com/2021/01/wyzwanie-6-caa-na-biao.html

Muszę przyznać, iż takie prace monochromatyczne, szczególnie jeśli chodzi o kolor biały nie są proste, ale mam nadzieję, że udało mi się sprostać wymaganiom, a poniżej efekt moich starań:)

Kartka powstała na białej bazie formatu DL, wzmocnionej 3 dodatkowymi warstwami: biały wytłaczany papier wizytówkowy, bardzo jasny odcień papieru szarego przecinanego białymi pasami, następnie kolejna warstwa białego papieru wizytówkowego udekorowana dziurkaczem brzegowym od @dpcraft. Dwie ostatnie warstwy zostały podniesione na beermacie, dzięki czemu całość zyskała efekt 3d. Kolejna warstwa to mlecznobiała gaza zakupiona w zwykłej aptece, na której umieściłam właściwą kompozycję. Dwie papierowe serwetki pochodzą z wykrojnika od @rosyowl, tekturka wianeczek została wyembosowana na biało. Do zrobienia białych kwiatów wykorzystałam foamiran irański, zarówno one, jak i tekturkowe listki zostały delikatnie pokryte białym brokatem. Ostatnimi elementami dekoracji są: biały sznureczek, papierowe listki wycięte za pomocą wykrojnika, perłowe koraliki i perełki oraz drobne białe kuleczki, które nadają całości bardziej zimowego klimatu.

2 komentarze

  • Agnieszka Kamińska (Akami)

    Bardzo mi się spodobała różnorodność warstw, faktur, dodatków. Przepięknie opisałaś proces powstania kartki. Ale uzupełnianie formularza, żeby dodać komentarz już nie było przyjemne. No i Twoje zgłoszenie ma braki formalne naszego regulaminu.
    Dziękuję, że bawisz się z nami w wyzwaniu Paper Card – DT Agnieszka

    • justyna

      Dziękuję bardzo za miło słowa. Niestety walka ze spamem pomimo wielu zabezpieczeń nie jest łatwa, stąd potrzeba zatwierdzenia, że nie jest się robotem. Pozdrawiam serdecznie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *