Cardmaking,  Scrapbooking,  Ślub

Just like heaven – Exploding box w odcieniach błękitu

Ostatnio miałam przyjemność przetestować nową kolekcję digi papierów „Just like heaven” od Kasi z profilu @madebykate_decu. Na czym to polega? Kupujesz wirtualnie papier w formacie jpg, ściągasz na swój komputer i drukujesz do woli, na dowolnym papierze i gramaturze 🙂 Sama kolekcja jest prześliczna, a połączenie błękitu z beżem, przetarcia i drobinki złota sprawiają, że kolekcja ta sprawdzi się zarówno w projektach ślubnych, dziecięcych, czy nawet urodzinowo-imieninowych 🙂 Link do sklepu wklejam Wam tutaj.

U mnie na pierwszy rzut poszedł Exploding box, którego stworzyłam na białej bazie od @rzeczyzpapieru. Bardzo długo wykonywałam bazy sama, ale nigdy nie były one tak idealnie proste i sztywne (pomimo gramatury 300), dlatego od jakiegoś czasu zaopatrzam się w te gotowe do sklejenia 🙂

W centralnej części umieściłam torcik wycięty wykrojnikiem od @ladyedesign, udekorowałam kwiatkami i tekturkowym napisem love. Biały kartki z imionami Pary Młodej, życzeniami oraz cytatami zostały umieszczone w kieszonkach, a wszystko podklejone na beermatę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *